Конструктор 4M Solar Robot 00-03294 (00-03294)
Видео 1Фото 3 |
4M Solar Robot 00-03294 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог 4M 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели 4M.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить 4M Solar Robot 00-03294
Научный набор 4M Робот на солнечной батарее (00-03294) | 654 грн. |
Набір для експериментів 4М Робот на сонячній батареї (00-03294) 00-03294 | 654 грн. |
4М Набір для експериментів 4М Робот на сонячній батареї (00-03294) 00-0329 | 654 грн. |
Робот на сонячній батареї своїми руками 4M (00-03294) | 665 грн. |
Набір для хлопчика 4М робот на сонячній батареї своїми руками 00-03294 | 654 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →