Набор инструментов Alloid NG-4108P-12
Alloid NG-4108P-12 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Alloid 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Alloid.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Alloid NG-4108P-12
Все цены 11 →Набір інструментів Alloid НГ-4108П-12 | 3 050 грн. |
Універсальний набір інструменту 1/4" & 1/2", 108 предметів Alloid (НГ-4108 | 3 305 грн. |
Набір інструментів Alloid, 12-гр. 108 одиниць (НГ-4108П-12) 55386 | 3 054 грн. |
Набір інструментів Alloid 1/2" і 1/4" 12-гр. 108 предметів (НГ-4108П-12) | 3 140 грн. |
1/4 1/2 108 предм 12-гран Автомобільний набір ручного інструменту інструме | 3 139 грн. |
eще 6 предложений
Модификации модели:
- Модель NG-4108P-6 — в комплекте 6-гранные головки (43 шт)
- Модель NG-4108P-12 — в комплекте 12-гранные головки (43 шт)
РекомендуемСравнить в таблице →