Набор инструментов Alloid NG-4218P
Alloid NG-4218P |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Alloid 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Alloid.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Alloid NG-4218P
Все цены 8 →Набір інструментів Alloid, 218 одиниць (НГ-4218П) 23451 | 6 214 грн. |
1/4 3/8 1/2 218 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів | 6 347 грн. |
Набір інструментів Alloid NG-4218P | 5 917 грн. |
Універсальний набір інструментів Alloid 1/2", 3/8", 1/4" 218 предметів (НГ | 6 716 грн. |
Універсальний набір інструментів Alloid 1/4" & 3/8", 1/2", 218 предм. (НГ- | 7 141 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →