ИБП APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА
Видео 2Фото 12 |
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА |
|
Интерактивный источник резервного питания для обслуживания бытовой и компьютерной техники суммарной мощностью до 600 Вт. Форма его корпуса позволяет ставить ИБП на стол и допускает настенный способ монтажа (на тыльной поверхности есть соответствующие крепления). Внутри ИБП APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR находится батарея емкостью 9 Ач. Прибор имеет 4 розетки (все — с батарейной поддержкой). Одна из них расположена отдельно от других трех, предоставляя возможность включать в ИБП крупные блоки питания от бытовой техники. Бесперебойник может работать при не очень стабильном входном напряжении (170 – 280 В). Он работает практически бесшумно (так как не имеет активной системы охлаждения) и оснащен функцией «холодного старта».
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог APC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели APC.
Купить APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА
Все цены 26 →Джерело безперебійного живлення APC Back-UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet | 5 201 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC BV1000I-GR | 5 498 грн. |
APC BV1000I-GR | 5 259 грн. |
ИБП APC Easy UPS BV 1000VA, Schuko (BV1000I-GR) BV1000I-GR | 5 828 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC BV1000I-GR | 5 181 грн. |
0 0 2 4 |
Задоволений брав ще у 2022 перед обстрілами енергосистеми для комп'ютера, бо працюю за ним. Багато разів спасав від відключення і перепаду напруги. Справляється зі своєю роботою. Не перевіряв до кінця но мій комп'ютер який бере приблизно 100 ватів не виключився після +-7 хв роботи без світла Сильно і противно пищить без можливості відключення цього звуку при перепаді або відключення світла, але це терпимо Роман Вавринкевич: пользуюсь APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR более года |
Користуюся цим дбж місяць, тримає пк з споживанням 100ват 15 хвилин(перегляд відео ютуб 1080p), повністю вистачає щоб вимкнути пк. Помітив те, що при заниженні напруги (160 вольт у розетці було) тупо працював від батареї ( за паспортом він працює у діапазоні 170-280 вольт, що є непоганим захистом для пк)вже думав що він зламався, тому що не працював від розетки, при поверненні нормальної напруги сам перемкнувся на розетку. ціна,час перемикання, простота у роботі, холодний старт,4 євро розетки ємність батареї (4.5А) Artur_the_king: пользуюсь APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR менее месяца |
Модификации APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR
Цены на APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА | от 3 199 грн. | 43 предложения | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА | от 3 333 грн. | 41 предложение | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА | от 3 799 грн. | 38 предложений | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА | от 4 998 грн. | 27 предложений |