ИБП APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА
Видео 2Фото 12 |
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА |
|
Как выбрать аккумулятор для ИБПКакие бывают технологии аккумуляторов для ИБП, как рассчитать их требуемую ёмкость и правильно учитывать зарядный ток?
Как рассчитать время работы домашней и компьютерной техники от аккумуляторных батарейСколько продержится от ИБП условный компьютер или холодильник при отключениях света?
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог APC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели APC.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА
Все цены 41 →APC APC Back-UPS BV500I-GR | 3 502 грн. |
Джерело безперебійного живлення 300W/500VA,L-I,AVR,Schuko APC (BV500I-GR) | 3 376 грн. |
ДБЖ APC Back-UPS BV 500VA Schuko (BV500I-GR) BV500I-GR | 3 335 грн. |
Apc BV500I-GR | 3 341 грн. |
Apc BV500I-GR | 3 446 грн. |
eще 20 предложений
0 0 2 4 |
Задоволений брав ще у 2022 перед обстрілами енергосистеми для комп'ютера, бо працюю за ним. Багато разів спасав від відключення і перепаду напруги. Справляється зі своєю роботою. Не перевіряв до кінця но мій комп'ютер який бере приблизно 100 ватів не виключився після +-7 хв роботи без світла Сильно і противно пищить без можливості відключення цього звуку при перепаді або відключення світла, але це терпимо Роман Вавринкевич: пользуюсь APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR более года |
Користуюся цим дбж місяць, тримає пк з споживанням 100ват 15 хвилин(перегляд відео ютуб 1080p), повністю вистачає щоб вимкнути пк. Помітив те, що при заниженні напруги (160 вольт у розетці було) тупо працював від батареї ( за паспортом він працює у діапазоні 170-280 вольт, що є непоганим захистом для пк)вже думав що він зламався, тому що не працював від розетки, при поверненні нормальної напруги сам перемкнувся на розетку. ціна,час перемикання, простота у роботі, холодний старт,4 євро розетки ємність батареї (4.5А) Artur_the_king: пользуюсь APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR менее месяца |
Показано 2 из 6 отзывов
eще 4 отзыва
19 февраля 2023, 16:05
Как убрать пищание при работе от батареи? #
это пищание каждые пол минуты по 4 раза очень сильно раздражает и из-за этого пищания так себе подходит под длительную работу чего-либо(например роутера)
Видеообзоры
Модификации APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR
Цены на APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА | от 3 199 грн. | 42 предложения | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА | от 3 584 грн. | 40 предложений | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА | от 4 278 грн. | 37 предложений | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА | от 4 998 грн. | 26 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →