Кухонный нож Arcos Menorca 145900
Arcos Menorca 145900 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Arcos 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Arcos.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Arcos Menorca 145900
Все цены 7 →Ніж сантоку Arcos Menorca 18 см (145900) | 995 грн. |
Ніж японський Arcos Іспанія Menorca 18 см 145900 FD | 1 150 грн. |
Ніж японський Сантоку Arcos Menorca з лезом із нержавіючої сталі 18см (145 | 1 095 грн. |
Ніж японський Menorca 180 мм Arcos (145900) | 828 грн. |
Кухонний ніж Arcos Menorca Сантоку 180 мм (145900) | 1 151 грн. |
Ніж японський Arcos Menorca довжина 18 см (145900) | 1 440 грн. |
Кухонний ніж Arcos Menorca Сантоку 180 мм (145900) | 1 335 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →