Наушники
Beyerdynamic MMX 100
Видео 11Фото 9 |
Beyerdynamic MMX 100 |
|
Съемный кабель и микрофон, широкий частотный диапазон, удлинитель (2м) в комплекте.
Как выбрать игровую гарнитуру для повседневной игры и доминации в онлайнеРазбираемся в отличиях между обычными и игровыми наушниками, рассказываем как подойти к выбору гарнитуры с умом
Как постоянное использование наушников влияет на слух: мифы и реальностьДействительно ли постоянное использование наушников может негативно влиять на слух?
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Beyerdynamic.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Beyerdynamic MMX 100
Все цены 30 →Гарнітура Beyerdynamic MMX 100 grey 32 ohms | 4 446 грн. |
Ігрові навушники Beyerdynamic MMX 100 32 ohms Black 528921 | 4 446 грн. |
Beyerdynamic Beyerdynamic MMX 100 Black (32 ohms) | 4 446 грн. |
Наушники с микрофоном Beyerdynamic MMX-100 Black | 4 256 грн. |
Навушники Beyerdynamic MMX 100 Black (528921) | 4 446 грн. |
eще 20 предложений
Якісна збірка, надійні матеріали, якісний звук, добра звукоізоляція. Окремо відзначу мікрофон. Своєрідна акустична поведінка шнура, якщо по чомусь чіпляється. Спірна ергономіка кнопки вимкнення мікрофону. Artyom Kiselyov: пользуюсь Beyerdynamic MMX 100 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Перше, на що звертаєш увагу - з’являється більше деталей та більше об’єму. Звук начебто сфокусувався та проявився. Відсутній фоновий «бруд» та будь які наводки, приємно слухати фільми – багато нюансів та тиша у паузах. Граю в сингл-ігри, тому, як на мене, позиціонування добре, а за мультиплеєр - то не до мене.
Збірка. Металева надійна рама, чашки начебто з якогось алюмінієвого сплаву, але вони «теплі», тому то міцний шорсткий пластик. Спочатку посадка дуже щільна, але далі, за кілька днів, вони вже просто добре сидять. Звукоізоляція гарна, амбушури м’які приємні, схожі на шкіряні, як і оголов’я. Зараз (осінь-зима) комфортно, чи не буде влітку жаркувато – то питання. Самі чашки круглі, не дуже великі, але на дорослого сідають нормально (але, якщо вуха дійсно великі, то з початку би десь приміряти). Шнур якісний по екрануванню, довгий (2м, якщо для компьютера) у тканинному обплетенні, і якщо по ньому чимось проводиш чи чіпляється, то це дуже відчутно у лівому навушнику. На цьому ж лівому навушнику окрім роз’ємів під шнур та мікрофон, є коліщатко гучності та кнопка вимикання мікрофону. І от та кнопка знаходиться ідеально у тому місці, за яке берешся при одяганні навушників і перші дні її постійно натискаєш..
Сам же мікрофон окрім того, що знімається - дуже високоякісний. На такому, як то кажуть не соромно й ролик на ютуб озвучити.
За три тижні - враження позитивні.