Детское автокресло Caretero Mokki
Видео 2Фото 11 |
Caretero Mokki |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Caretero 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Caretero.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Caretero Mokki
Все цены 8 →Автокрісло Caretero Mokki Dark Green (Car.Mokki(d.green)) | 5 699 грн. |
Автокрісло Caretero Mokki Mint (Car.Mokki(mint)) | 5 673 грн. |
Автокрісло дитяче Caretero Mokki Isofix (0-36 кг) М'ятний 73см*49см*44см | 6 426 грн. |
Автокрісло Caretero Mokki Isofix (0-36 кг.) | 5 612 грн. |
Автокрісло Caretero Mokki Isofix (0-36 кг.) Dark Green | 5 632 грн. |
eще 3 предложения
дитині 3міс в максимально лежачому положені їй НЕ зручно, бо вона там майже сидить((( тому незнаю про який 0+ тут іде мова... явно для дітей які вже сидять самостійно 6+ міс. мінімум... 360 градусів,кріплення, якість матеріалу не від народження точно... Цимбалюк Іван: пользуюсь Caretero Mokki менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →