Унитаз Catalano Canova Royal WC 55 1VSCR00
Catalano Canova Royal WC 55 1VSCR00 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Catalano 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Catalano.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Catalano Canova Royal WC 55 1VSCR00
Все цены 9 →Унітаз підвісний Catalano Canova Royal 36х55 см білий 1VSCRN00 без сидіння | 17 422 грн. |
Унітаз навісний Catalano Canova Royal 36х55 см білий 1VSCRN00 без сидіння | 10 990 грн. |
Унітаз підвісний з кріпленням Catalano Canova Royal білий (1VSCRN00+5KFST0 | 17 422 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Canova Royal (1VSCR00) | 6 963 грн. |
Підвісний унітаз Catalano Canova Royal 55 Sospeso (1VSCRN0) | 14 800 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →