Ванна Cersanit Mito 150x70 см
Видео 1Фото 2 |
Cersanit Mito Red 150x70 TK001-018 |
|
Может комплектоваться без ножек
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cersanit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cersanit Mito 150x70 см
Все цены 15 →Ванна акрилова Cersanit Mito 150x80 TK001-018 | 4 975 грн. |
Ванна Cersanit Mito 150x70 см (TK001-018) TK001-018 | 5 454 грн. |
Cersanit Cersanit Mito Red 150x70 | 4 881 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Mito Red 150x70 з ніжками (AZBR1000633595) | 5 454 грн. |
Ванна акрилова Cersanit MITO RED 150х70 з ніжками (TK001-018) | 5 454 грн. |
eще 10 предложений
Купив дану модель в іншому спеціалізованому магазині. Через три місяці експлуатації потріскався акрил навкруги сифону, ніяких пошкоджень чи ударів не було. Написав листа до виробника Церсаніт: спочатку проігнорили мов рішення не туда відправили. А рішення таке що мол сильно закручений металевий сифон - по факту сифон пластиковий, ніяким прибором силу закручення гвинта на сифоні представник церсаніт не робив; написали можливо пошкодження було. Можливо, але представника ніякого не було! Чисто листом відфудболили. Крім того ванна на 1см короча 139 см. Ніяких Коротка на 1 см. Потріскався акрил через три місяці експлуатації. Не професійний підхід відділу рекламацій Церсаніт. пользуюсь Cersanit Mito Red 140x70 TS301-003 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Cersanit Mito
Цены на Cersanit Mito |
---|---|---|---|---|
Cersanit Mito 140x70 см | от 4 683 грн. | 11 предложений | ||
Cersanit Mito 150x70 см | от 4 881 грн. | 15 предложений | ||
Cersanit Mito 160x70 см | от 5 110 грн. | 13 предложений | ||
Cersanit Mito 170x70 см | от 4 305 грн. | 22 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →