Смеситель Cron Hansberg 777
Фото 4 |
Cron Hansberg 777 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cron 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cron.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cron Hansberg 777
Все цены 38 →Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 777 матовий хром силумін HB0 | 818 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 777 на гайке (CR0040) | 742 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Hansberg 777 (CR0040) | 742 грн. |
Змішувач CRON для кухні 777 CR0040 | 796 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний CRON HANSBERG 777 чорний силумін CR0789 | 680 грн. |
eще 20 предложений
За декілька років експлуатації показав себе добре з сторони герметичності та змішування води ! А ось зі сторони поверхні він став по троху облазити . Тому краще брати з нержаввійки вона більш презентабельно виглядає ! Зручний не прокапує не дорогий ! Почала на третій рік облазити краска ! Станислав Г: пользуюсь Cron Hansberg 777 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →