Игровой коврик Defender Black XXL (50559)
Фото 4 |
Defender Black XXL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defender 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defender.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Defender Black XXL
Все цены 21 →Коврик для мышки Defender XXL Black (50559) 50559 | 175 грн. |
Defender XXL (50559) Black | 169 грн. |
Defender XXL Black (50559) 50559 | 169 грн. |
Defender Ігрова поверхня Control (50559) 50559 | 259 грн. |
Ігрова поверхня Defender Black XXL 400x355x3 мм (50559) | 194 грн. |
eще 16 предложений
Отзывы 12 | 1 0 2 9 |
-Прошиті края які не натирають руку.
-Великий розмір -Ціна -Не їздить по поверхні -Легко обслуговується -За цю ціну їх не може бути ferlux: пользуюсь Defender Black XXL более года |
Очень большой и топовый коврик! Большой, качественно прошит край. Нету. *DEAD: пользуюсь Defender Black XXL менее месяца |
Хорошая модель за небольшую цену Удобный , симпатичный Так как это мой первый коврик для мыши , недостатков я не увидели пользуюсь Defender Black M менее месяца |
Показано 3 из 12 отзывов
eще 9 отзывов
Модификации Defender Black XXL
Цены на Defender Black XXL |
---|---|---|---|---|
Defender Black S | от 64 грн. | 3 предложения | ||
Defender Black M | от 131 грн. | 23 предложения | ||
Defender Black XXL | от 162 грн. | 21 предложение | ||
Defender Black Ultra | от 255 грн. | 15 предложений | ||
Defender Black Ultra XXL | от 418 грн. | 21 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →
1. Якісні як для своєї ціни прошиті края, за час експлуатації нічого не відпало та не порвалось, попри те що активно вожу зап'ястком вліво-вправо края ще не разу не натрели руку.
2. Полотно
Перевіряв чи їздить коврик на двох столах з різним покриттям, як висновок: не їздить.
Саме полотно досить добре допомагає відчувати мишу та делікатно переміщати курсор без якихось стрибків.
Хоча саме полотно чорне, за весь час воно так і не вицвіло, досі має насичений колір після протирання вологою серветкою.