Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK600
Видео 22 | от 4 299 до 7 272 грн. Сравнить цены 17 →Назначение:авто Ёмкость:60 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:680 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK600 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK600
Сортировать
Аккумулятор 60Ah-12v Exide AGM (242х175х190) ,R,EN680 EK600 | 6 265 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide 60Ah-12v AGM, R+, EN680 (52371131559) (EK60 | 6 546 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 60A (EK600) EK600 | 4 972 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 60A (EK600) EK600 | 4 972 грн. |
EXIDE EK600 | 5 121 грн. |
еще предложения 12 → |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем