Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK700
Видео 22 | от 4 999 до 7 800 грн. Сравнить цены 16 →Назначение:авто Ёмкость:70 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:760 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK700 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK700
Сортировать
Автомобильный аккумулятор Exide Agm 6СТ-70 Евро (EK700) | 6 926 грн. |
Аккумулятор автомобильный exide start-stop agm 70a (ek700) | 6 554 грн. |
Аккумулятор 70Ah-12v Exide AGM (278х175х190) ,R,EN760 EK700 | 7 483 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 70A (EK700) EK700 | 5 883 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 70A (EK700) EK700 | 5 883 грн. |
еще предложения 11 → |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем