Штатив Fancier WT-3750
Закрыть
Шапка
Fancier WT-3750 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fancier 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fancier.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fancier WT-3750
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Виріб від FANCIER
Штатив FANCIER виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву з підсилювачами. Це робить штатив міцним і стійким, але при цьому дуже легким. Крім того, його можна обтяжити.
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... ещеяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням 1/4".
Основними перевагами штатива є його невеликі габарити і невелика вага (близько 1,4 кг). Це дозволяє брати штатив з собою практично скрізь.
Завдяки телескопічним ніжкам з нековзними гумовими накладками, які можна плавно регулювати, штатив можна стійко встановити навіть на дуже нерівних поверхнях.
Крім того, головка штатива покрита спеціальним гумовим шаром, який запобігає ковзанню встановленої камери або відеокамери.
Сумісність
Штатив Fancier призначений, зокрема, для таких камер
Nikon: D850 / D7500 / D5600 / D3400 / D500 / J5 / V4 / D5500 / D810A / D7200 / 1 / V1 / J1 / J2 / V2 / S1 /AW1 / V3 / J3 / J4 / S2 / D3300 / D610 / DF / D750 / D810 / D5300 / D7100 / D3200 / D5200 / D5100 / D3100 / D7000 / D40 / D40x / D50 / D60 / D70 / D70s / D80 / D90 / D5000 / D3000 / D600 / D800 / D800E / D700 / D300s / D300 / D200 / D100
Nikon: A / P900 / AW130 / L340 / L840 / P610 / P530 / P600 / L830 / L330 / P500 / L120 / P100 / P90 / P80 / L100 / L110 / L810 / L610 / P7100 / P7700 / P7800 / L620 / S6600
Canon EOS: M50 / 2000D / 4000D / 200D / 6D MARK II / M5 / M6 / 77D / M5 / 5D MARK IV / 800D / 1300D / G7X MARK II / 80D / M10 / M / M3 / 5Ds / 5Ds R / 750D / 760D / M2 / 1200D / 7D MARK II / 700D / 70D / 100D / 650D / 60Da / 600D / 1100D / 60D / 1000D / 550D / 500D / 450D / 350D / 300D / 400D / 50D / 40D / 30D / 20D / 10D / 7D / 6D / 5D MARK III / 5D MARK II
Canon: G9 X MARK II / G9 X / G5 X / G3 X / S200 / S120 / G1X MARK II / G7 X / SX60 HS / SX410 IS / SX400 IS / SX710 HS / SX610 HS / SX700 HS / SX600 HS / SX530 HS / SX520 HS / G16 / SX510 HS / SX170 IS / G1X / SX50 HS / SX500 IS / SX160 IS / SX40 HS / SX130 / SX150 / SX210 / SX130 / SX120 / G15 / G12 / SX30 / G10 / G11 / SX1 / SX20 / SX10 / SX100 / G9 / G7 / S5 is
Pentax: K-1 II / KP / K-1 / K-3 II / K-01 / Q-S1 / K-S1 / K-S2 / Q / Q1 / Q10 / Q7 / 645Z / 645D / K-3 / K-50 / K-500 / K-30 / K-5 II / K-5 IIs / K-5 / K-r Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 461 грн. |
Штатив Fancier WT-3750 Black SB2940Изделие от FANCIERШтатив FANCIER изготовлен из высококачествен Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 457 грн. |
Штатив Fancier WT-3750 BlackВиріб від FANCIER
Штатив FANCIER моделі WT-3750 є повністю універсальним. Він підходить для всіх фотоапаратів і відеокамер, а також фотообладнання (наприклад, спалахів),... ещеяке оснащене стандартним кріпильним різьбленням Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 1 451 грн. |
АксессуарыВсе аксессуары для Fancier WT-3750 →
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 442 грн.
штатив напольный, 150 см, алюминий, 1.22 кг, головка: 3D, механизм подъема, чехол
от 1 044 грн.
штатив напольный, 153 см, алюминий, 1.22 кг, головка: 3D, механизм подъема, чехол
от 9 111 грн.
штатив напольный, без головки, 160 см, алюминий, 2 кг, переворот штанги
от 4 481 грн.
штатив напольный, 250 см, алюминий, головка: 3D, механизм подъема
от 699 грн.
штатив напольный, 125 см, алюминий, 0.6 кг, головка: 3D, механизм подъема, чехол
от 6 580 грн.
штатив напольный, 162 см, алюминий, 3.37 кг, головка: 2D, механизм подъема, чехол