Кастрюля Fissman Elara 5394
Fissman Elara 5394 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fissman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fissman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Elara 5394
Все цены 7 →Каструля Fissman Elara 5.6л зі сталевою кришкою | 5 700 грн. |
Каструля Fissman Elara 5.6л зі сталевою кришкою | 5 690 грн. |
Каструля зі сталевою кришкою Fissman ELARA 24x13,5 см на 5,6 л (5394) | 3 160 грн. |
Каструля Fissman Elara 5.6л зі сталевою кришкою | 5 121 грн. |
Кастрюля Elara 5.6л зі сталевою кришкою Fissman 5394 | 3 161 грн. |
Каструля Fissman Elara 24х13.5см/5.6 л з індукційним дном і сталевою кришк | 3 196 грн. |
Кастрюля Fissman Elara 5.6л зі сталевою кришкою | 3 161 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →