Плиткорез Forte TC 250 (45288)
Видео 3 |
Forte TC 250 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Forte 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Forte.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Forte TC 250
Все цены 11 →Электроплиткорез Forte TC 250 (45288) | 15 150 грн. |
Плиткорез Forte Tc 250 | 14 215 грн. |
Плиткорез Forte tc 250 | 14 479 грн. |
Плиткоріз FORTE TC 250 (45288) | 15 409 грн. |
Плиткорез Forte TC 250 (45288) | 13 801 грн. |
eще 6 предложений
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Перед покупкою запинував чи можна перевірити чи є шат і як, на що сказали: "палочку приставте до диску")) а якщо хочь трохи піляти плитку це вже б/у і поверненню не підлягає.
Доставка обійшлась поверх 400грн новою почтою з Києва в Луцьк, якщо в нас немає їх сервісного центру то це буде капець просто, ще 900 грн лише за доставку.
Сам апарат як на мене слабенький, так як піляє дуже слабо(повільно)
Щиро раджу всім майстрам: Не купуйте цей апарат!!