Настольное крепление i-Tech MBS-13M
Фото 3 |
i-Tech MBS-13M |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог i-Tech 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели i-Tech.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить i-Tech MBS-13M
Все цены 28 →Настільне кріплення для монітора iTech MBS-13M 13"-27" Black | 2 359 грн. |
ITech MBS-13M | 2 390 грн. |
Кронштейн для ТБ iTech MBS-13M | 2 298 грн. |
Кронштейн для ТВ iTech MBS-13M | 2 261 грн. |
Кріплення для ТВ ITech MBS-13M | 2 390 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →
В загальному доволі файна річ,зміг на малому місці вліпити 2 монітори.
Під вигнутий монітор Samsung C27RG50 трошки не підходить однак зколхозив та зміг вліпити (тільки на бічні сторони,по центру не вийшло)
Samsung C27RG50 Якщо то не зовсім підходить,тому майте на увазі!
Через дизайн позаду,заукруглення(тримається поки на 2-х болтиках,думаю болгаркою трохи укоротити)
Права сторона у мене прям затягнута що капець благо при спробі відкрутити крутиться і саме кріплення що допамагає регульнути монік =)
Можна брать)
п.с. на столі бардак,тільки пк та остальне розмістив та ще не прибрався.))