Ручной распылитель Intertool GE-0002
Intertool GE-0002 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool GE-0002
Пістолет-розпилювач Intertool 8-ми функціональний (GE-0002) | 169 грн. |
Пистолет-распылитель для полива Intertool 8 функций x 1 адаптер x 2 коннек | 152 грн. |
Пістолет для поливу (Intertool) з конекторами (8 функціональний) GE-0002 | 225 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу, 8 функцій + адаптер з різьбленням 1/2", 3/ | 159 грн. |
Розпилювач для поливання INTERTOOL GE-0002 Пістолет поливальний 8 режимів | 200 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →