Ручной распылитель Intertool GE-0015
Intertool GE-0015 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool GE-0015
Все цены 11 →Intertool Intertool GE-0015 122451 | 99 грн. |
Пістолет-розпилювач Intertool 3 режиму з плавним регулюванням потоку води | 114 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу з плавним регулюванням потоку води. ABS, PP | 199 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу з плавним регулюванням потоку води. ABS, PP | 99 грн. |
Пістолет-розпилювач для поливу Intertool (GE-0015) | 99 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →