Конвектор Kam-In 475 BGT 0.475 кВт
Kam-In 475 BGT |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kam-In 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kam-In.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kam-In 475 BGT 0.475 кВт
Обігрівач КАМ-ІН Easy Heat 475BGT бежевий - інфрачервона керамічна панель | 2 590 грн. |
Керамічний обігрівач Кам-ин 475 Вт + сушка для рушників беж (475BGTS) +тер | 2 699 грн. |
Керамічний обігрівач Кам-Ин 475 Вт беж + терморегулятор + підставки (475BG | 2 699 грн. |
Модификации Kam-In 475 BGT
Цены на Kam-In 475 BGT |
---|---|---|---|---|
Kam-In 475 BGT 0.475 кВт | от 2 590 грн. | 3 предложения | ||
Kam-In 525 BGТ 0.525 кВт | от 3 699 грн. | 4 предложения | ||
Kam-In 700 BGT 0.7 кВт | от 4 199 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →