Набор инструментов KING TONY 5169PR
KING TONY 5169PR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KING TONY.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KING TONY 5169PR
Все цены 7 →Набор инструмента King Tony 3/8" 69ед. (5169PR) | 4 768 грн. |
Набір інструментів KING TONY біт і головок 3/8" 69 шт (5169PR) 5169PR | 4 767 грн. |
KING TONY Набір інструментів KING TONY біт і головок 3/8" 69 шт (5169PR) 5 | 4 767 грн. |
Набір вставок-біт KING TONY 3/8" TORX, SPLINE, HEX 69 предметів (5169PR) | 4 768 грн. |
Набір інструментів KING TONY біт та головок 3/8" 69 шт (5169PR) | 5 457 грн. |
Набір біт KING TONY 3/8" Torx, Spline, HEX 69 предметів (5169PR) | 4 434 грн. |
Набір інструментів KING TONY біт і головок 3/8 69 шт (5169PR) | 6 975 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →