Всесезонная шина Kleber Citilander 225/70 R16 103H
Видео 1Фото 3 |
Выберите размер шин
Kleber Citilander 225/70 R16 103H 225/70 R16 102 H 225/70 R16 103 H |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kleber 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kleber.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kleber Citilander 225/70 R16 103H
Все цены 36 →Шина Kleber Citilander 225/70 R16 103H | 4 377 грн. |
Kleber Citilander 225/70 R16 103H | 4 725 грн. |
Kleber Citilander 225/70 R16 103H | 4 550 грн. |
Kleber Citilander 225/70 R16 103H | 5 027 грн. |
Всесезонные шины Kleber Citilander 225/70 R16 103H 1000850161 | 4 747 грн. |
eще 20 предложений
Дуже сподобалася ця гума! Поставив її в жовтні (Кіа Соренто 4х4), вже в грудні з’їздив на ній у Карпати, Ясіня. На ділянці Київ-Івано-Франківськ постійно йшов дощ, після Франківська почався сніг. По мокрій дорозі жодних проблем не відчув. Прекрасно тримає дорогу на засніженому асфальті, просто як вкопана стоїть машина на своїй траєкторії. Таке враження, що це чисто зимові шини. На сухій дорозі теж все ОК. Єдиний мінус - трохи додалося шуму від шин (як від зимових), але цей шум з’являється тільки на невеликій швидкості. Прекрасно тримає дорогу Поки немає Nick Kolesnyk: пользуюсь Kleber Citilander 235/60 R18 107V несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Kleber Citilander 225/70 R16 103H
Цены на Kleber Citilander 225/70 R16 103H |
---|---|---|---|---|
Kleber Citilander 225/70 R16 102H | от 4 850 грн. | 1 предложение | ||
Kleber Citilander 225/70 R16 103H | от 4 377 грн. | 36 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →