Карандаши Koh-i-Noor 8971 4B
Koh-i-Noor 8971 4B |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Koh-i-Noor.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Koh-i-Noor 8971 4B
Олівець графітний Koh-i-Noor 10.5 мм чорний (8971.4b) | 76 грн. |
Олівець графітний 4B, 10,5 мм, довжина 120 мм, бездеревний, Koh-i-noor, 89 | 60 грн. |
Олівець графітний Koh-i-Noor 8971.4В woodless, jumbo (897104B005KK) | 109 грн. |
Олівець графітний Koh-i-Noor 8971.4В woodless, jumbo (897104B005KK) | 80 грн. |
Олівець графітний Koh-i-Noor 4B дерев'яний товстий (8971.4В) | 71 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →