Унитаз Kolo Modo L39004 (L39004000)
Kolo Modo L39004 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kolo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kolo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kolo Modo L39004
Все цены 18 →Унітаз підлоговий компакт Kolo Modo L39004000 з бачком і сидінням Soft Clo | 5 208 грн. |
Підлоговий унітаз із кришкою Kolo Modo (L39004000) L39004000 | 5 208 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO MODO кришка мікроліфт випуск в підлог | 5 001 грн. |
Kolo Kolo Modo L39004000 | 4 959 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Modo з бачком та кришкою Soft-Close (L39004000) L39004 | 5 208 грн. |
eще 13 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →