Магнитола Lenco SCD-650
Видео 2Фото 19 |
Lenco SCD-650
Тип:магнитола
Кол-во каналов:2.0
Тип тюнера:цифровой
Носители:USB, CD
Автономное питание:батарейки C
Габариты системы:120х215х241 мм
Вес:1.5 кг
Все характеристики
Купить Lenco SCD-650
Все цены 9 →Магнітола Lenco SCD-650 blue SCD-650B- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... еще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 239 грн. |
Магнитола Lenco SCD-650 pink SCD-650PCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 235 грн. |
Магнітола Lenco SCD-650 pink SCD-650P- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... еще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 239 грн. |
Магнитола Lenco SCD-650 blue SCD-650BCD/MP3-плеер с верхним зарядомFM-радио Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 235 грн. |
Магнітола Lenco SCD-650 pink- CD/MP3-плеєр з верхнім зарядом
- FM-радіо
- РК-дисплей
- Відтворення через USB
- Підтримує типи дисків: CD, CD-R/RW... еще- 2 вбудованих динаміка
- Телескопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
- Музичні світлові ефектиПідключен Tomdom.in.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 4 229 грн. |
eще 4 предложения
Видеообзоры
Lenco SCD-650 Radio CD-Speler review
13 февраля 201719 094 просмотра
Lenco SCD-650 draagbare radio review
31 января 20176 026 просмотров
Дополнительные функции и возможности аудиосистемы Lenco SCD-650:
- Микрофон в комплекте
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 799 грн.
минисистема, канал 2.0, USB, Bluetooth v 4.2, управление со смартфона, 24 Вт, 20 – 20000 Гц, 12 Ом
от 2 549 грн.
минисистема, канал 2.0, USB, картридер, Bluetooth v 5.0, 50 Вт, 70 – 20000 Гц
от 4 140 грн.
для вечеринок, канал 2.0, USB, картридер, FM, Bluetooth, караоке, 50 Вт, 45 – 22000 Гц
от 4 573 грн.
магнитола, канал 2.0, USB, картридер, FM, CD, Bluetooth v 5.0, 12 Вт, 50 – 16000 Гц
от 4 193 грн.
минисистема, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управление со смартфона, 20 Вт, 8 Ом
от 9 399 грн.
для вечеринок, канал 2.0, USB, FM, Bluetooth, караоке, управление со смартфона, 300 Вт, 4 Ом