Болгарка Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000
Видео 5Фото 9 |
Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 125 мм 11000 об/мин 150 мм 9600 об/мин |
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Metabo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Metabo.
Купить Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000
Все цены 31 →Болгарка Metabo WEVA 15-125 Quick (600496000) | 5 367 грн. |
Болгарка Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 | 5 399 грн. |
Болгарка Metabo WEVA 15-125 Quick, 1.55 кВт, 125 мм (600496000) 600496000 | 5 398 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 | 5 399 грн. |
Шліфмашина кутова Metabo WEVA 15-125 (600496000) 600496000 | 5 399 грн. |
0 0 0 4 |
Потужна, з регулюванням та підтримкою обертів, довгий м'який кабель живлення, ручка із віброгасінням, купа різних захистів, плавний пуск важкувата Нік: пользуюсь Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 более года |
Metabo WEVA 15-125 М-Quick це одна з найкращих КШМ які я тільки використовував. Вібрацій практично 0, автобалансир і спеціальна ручка для погашення вібрацій працюють на ура. Максимально потужна, регулятор оборотів працює. Тягне на всіх швидкостях (бо є підтримка стабільних оборотів). Наявна також система проти закушування диску, поки не знаю як вона працює бо ще не закушувало на щастя. Дуже задоволений цією щліфмашиною. + виготовлена в Німеччині. Підтримка оборотів, малошумна, немає вібрацій, дуже якісно виконана. трошки гріється редуктор, але думаю що це допустимо. і там де кнопка блокування редуктора трошки просочилась змазка. Vasyl Harasym: пользуюсь Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 более года |
Підтримка обертів, балансір працює "чотко" - надламаний диск абсолютно без вібрації, після довготривалого шліфування - не втомлюються руки, Іноді відчувається гарячий корпус Микола Орешко: пользуюсь Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 менее месяца |
Мощная малышка
Болгарка Metabo WEVA 15-125 выглядит малюткой, но внутри нее скрывается большая мощность. Благодаря 1550-ваттному двигателю (с 940 Вт отдаваемой мощности) устройство может справиться не только с относительно простыми операциями, вроде отрезных работ и шлифования. Мощности мотора хватит даже для того, чтобы резать бетон или шлифовать его с помощью алмазных чашек. Благодаря системе поддержания оборотов скорость вращения диска остается неизменной даже под большой нагрузкой, а электроника и предохранительная расцепная муфта защищают двигатель и редуктор от повреждения.
Такое есть не у каждой болгарки
Буква А в названии модели означает наличие встроенного автобалансира — автовибрационной системы, призванной поглощать вибрации и уменьшать усталость пользователя во время длительной работы. Автобалансир весьма эффективный, но если вы считаете его излишеством, за которое не стоит переплачивать, то лучше купить Metabo WEV 15-125 Quick 600468000.
Среди других полезных и удобных опций нельзя не отметить функцию плавного пуска, возможность регулировки оборотов шпинделя и оригинальную систему крепления оснастки, которая позволяет быстро переставлять сменные диски без использования ключа.
Профессиональная болгарка для требовательных мастеров
Болгарка Metabo WEVA 15-125 — это отличный рабочий инструмент для мастеров, которые занимаются шлифовкой нержавейки, зачисткой сварных швов или обработкой природного и искусственного камня. Она надежная, производительная и долговечная. Дополнительным аргументом в пользу данной модели может служить тот факт, что она до сих пор «по-старинке» собирается в Германии, а не в азиатских странах, как множество других марок электроинструмента. Впрочем, у этого факта есть и обратная сторона — цена инструмента откровенно высоковата.
Модификации Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000
Цены на Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEVA 15-125 Quick 600496000 | от 5 365 грн. | 31 предложение | ||
Metabo WEVA 15-150 Quick 600506000 | от 4 778 грн. | 2 предложения |
Сподобалась у роботі наявністю регулювання обертів, які підтримуються на заданому рівні електронікою.
Мануал пише, що оснащена усіма можливими захистами (окрім захисту від дурня).
В роботі приємна, додатково докупив фірмову скобу для зміни положення додаткової рукоятки (яка тут йде з функцією віброгасіння).
Quick-гайка як на мене не дуже то й швидкоз'ємна - іноді треба переставними кліщами відкручувати, бо так самозатягується. Але краще так, ніж пролітаючи й повз вуха диск.
З алмазною чашкою та промисловим пилососом шліфує стіни на раз-два.
Якщо обережно, уважно і на мінімальних обертах - можна пробувати робити алмазною коронкою підрозетники, але тут вже на власний розсуд та персональну відповідальність.