Компьютерное кресло Nowy Styl Tokyo
Видео 1Фото 3 |
Nowy Styl Tokyo |
|
Обзор механизмов качания в компьютерных креслах: плюсы и минусы каждого типаКакие бывают механизмы качания в компьютерных и офисных креслах
Как выбрать компьютерное креслоЧто необходимо учитывать, подбирая комфортное компьютерное кресло по росту и прочим факторам
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Nowy Styl 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Nowy Styl.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Nowy Styl Tokyo
Все цены 11 →Офісне крісло Tokyo Tilt PL64 Nowy Styl | 5 256 грн. |
Крісло Nowy Styl TOKYO ordf (TILT) P ECO-30/ECO-90 | 4 245 грн. |
Офісне крісло Tokyo Anyfix PL64 Nowy Styl | 5 530 грн. |
Крісло Nowy Styl TOKYO ordf (TILT) P ECO-30/ECO-70 | 4 245 грн. |
Крісло Nowy Styl TOKYO ordf (ANYFIX) P ECO-30/ECO-90 | 4 464 грн. |
eще 6 предложений
Чудове крісло. Досить зручне: через злегка ввігнуту форму відсутні болі в спині. Перед тип спробували сидіти в багатьох кріслах у торгових залах, це було фаворитом серед показників ціна/якість. Хоча зараз воно досить виросло в ціні, минулого року придбали практично в 2 рази дешевше. Єдине перед тим як купувати крісло потрібно врахувати висота столу, оскільки це крісло має досить високі підлокітники і для нашого столу воно не зовсім підійшло. За рік матеріал в хорошому стані, практично як новий. Єдиним мінусом можу зауважити тільки погану якість комплектних болтів, які злизуються після третьої підкрутки. У всьому іншому - чудове крісло. Рекомендую! якісний матеріал, зручна форма погані комплектні болти, ціна, яку просять за цього зараз Юлия К: пользуюсь Nowy Styl Tokyo более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →