Корм для кошек Optimeal Nutrient Balance 4 kg
Optimeal Nutrient Balance 4 kg |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Optimeal 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Optimeal.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Optimeal Nutrient Balance 4 kg
Все цены 9 →Сухий корм для кішок Optimeal зі смаком курки 4 кг (B1841201) B1841201 | 1 159 грн. |
Сухой корм для взрослых кошек с Курицей 4 кг OPTIMEAL ОПТИМИЛ | 1 060 грн. |
Optimeal Сухий корм для кішок Optimeal зі смаком курки 4 кг (B1841201) B18 | 1 159 грн. |
Повнораціонний сухий корм Optimeal для дорослих котів - курка 4 кг (482008 | 1 159 грн. |
Сухий корм для кішок Optimeal Chicken з куркою 4 кг (4820083905575) | 899 грн. |
eще 4 предложения
Почали купувати цей корм, на скільки пам'ятаю ще з докарантинних давніх часів. За акційними цінами виходило як Віскас. + наші котячі його полюбили, а вони не будуть їсти аби що (вчорашня курка то жах, а натуральну їжу можна навіть не пропонувати). Склад, свісно, не порівняєш з кормами, що дорожчі в 2-3 рази за цей, але при цьому він не поганий, якщо вірити мережі, а за свою ціну ще й дуже навіть хороший (а зараз не у всіх є можливість годувати своїх улюбленців саме тим, чим дійсно хотілось би, це оптимальний варіант). Плануємо спробувати й інші смаки та лінійки. Ціна
Співвідношення ціна/якість Сподобався котячим Липучка на упаковці - Viktoria Dubrovska: пользуюсь Optimeal Nutrient Balance 10 kg более года |
Добавить отзыв
Модификации Optimeal Nutrient Balance
Цены на Optimeal Nutrient Balance |
---|---|---|---|---|
Optimeal Nutrient Balance 300 g | от 77 грн. | 2 предложения | ||
Optimeal Nutrient Balance 650 g | от 234 грн. | 10 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 1.5 kg | от 359 грн. | 3 предложения | ||
Optimeal Nutrient Balance 4 kg | от 799 грн. | 10 предложений | ||
Optimeal Nutrient Balance 10 kg | от 1 850 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →