Летняя шина Premiorri Solazo 215/60 R16 95V
Видео 23Фото 13 |
Выберите размер шин
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V 215/60 R16 92 V 215/60 R16 95 V |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Premiorri.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Premiorri Solazo 215/60 R16 95V
Все цены 40 →Шина Premiorri Solazo 215/60 R16 95V | 1 784 грн. |
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V | 1 874 грн. |
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V | 1 796 грн. |
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V | 1 987 грн. |
Premiorri Solazo (215/60R16 95V) | 1 801 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 92 | 26 11 26 23 |
Все нормально На 16 диаметре грузики до 50 грамм пользуюсь Premiorri Solazo 215/60 R16 95V месяц и более рекомендую купить обязательно |
Не рекомендую. Дуже швидко стирається. Пара передніх пройшла 20 тисяч і все, під заміну. Ціна. Наче відчизняний виробник. На 1-2 сезони максимум. пользуюсь Premiorri Solazo 185/60 R15 84H более года |
Купував в березні 2018 р. горе-балансувальники не могли вибалансувати, більше 105 км не міг їздити авто розривало від вібрацій, тис 20 від'їздив і вже був налаштований продати купити іншу але все ж таки вирішив змінити перехвалений шиномонтаж і чудо резина збалансувалась і даже з вагою 30-50гр, (в горе-балансувальників на 3 колесах було 90-100гр на одному 70), маленька вібрація все ж таки лишилась але на швидкості 125км, можливо трохи притер, поки на розбалансі їздив. В результаті накатав трохи більше 100тис.км. остаточна глибина протектора десь біля 2 мм., точно не міряв так на око, по відчуттям резина трохи шумить, дорогу до 80 тис. держала впевнено, і гальмувала теж, аквапланування не помічав, зараз на сухо ще держить а по мокрому асфальті вже пластмаса. Ще можу добавити років зо два тому побачив на передньому правому колесі надріз десь біля 3 см, не знаю звідки але так він і лишився, не гулі не розриву. Для тих хто любить б/у, В ГОСТах пишуть що строк експлуатації шин не менше 5 років я би після 3-го року вже не купував би, що би там не писали але та гума вона і в Африці гума, сохне з віком і в результаті стає пластмасова, як же потрібно себе та інших учасників дорожнього руху не поважати, щоб на такому економити. Так що моя гума піде на Івана купала або до Верховної Ради, якщо запросять. Ціна і чесно відпрацьований ресурс. Горе-балансувальники, з несправним інструментом. Bear Bear: пользуюсь Premiorri Solazo 175/65 R14 82H более года |
Показано 3 из 92 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Premiorri Solazo 215/60 R16 95V
Цены на Premiorri Solazo 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo 215/60 R16 92V | от 1 980 грн. | 3 предложения | ||
Premiorri Solazo 215/60 R16 95V | от 1 750 грн. | 40 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
нужны понты за семейные деньги Купуйте мишелин в 3.5 раза дороже Не понимаю тех кто пишет что резина шумная Может люди невнимательны и пишут хорактеристики зимней примиори ???