Зимняя шина Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T
Видео 22Фото 8 |
Выберите размер шин
Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T 205/60 R16 92 T 205/60 R16 96 H |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Premiorri.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T
Все цены 31 →Шина Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T | 1 676 грн. |
Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T | 1 760 грн. |
Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T | 2 037 грн. |
Premiorri ViaMaggiore (205/60R16 92T) | 1 726 грн. |
PREMIORRI Зимова шина PREMIORRI ViaMaggiore 205/60R16 92T | 1 809 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 47 | 15 4 12 13 |
Купив ці шини 10 жовтня 2023 року за 6000 грн комплект, проїхав на них близько 500 км, можу сказати, що вони виконують свою голову роль, комфортна швидкість для них це до 60 км, а все що більше = шуму коліс ніби в тебе літак і ти взлітаєш, але при цьому гарна курсова стійкість, гарне щеплення, доволі м'які враховуючи прайс, але балансуються вони доволі тяжко, балансували 2 рази. Ціна, м'якість, непогані ходові характеристики Шумні, погано балансуються Андрій Василенко: пользуюсь Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T несколько месяцев |
Невірте нікому. Резину купив 2-тижні назад,багато мінусів, 1.в дощову погоду краще не виїжати з гаража, колеса дорогу не тримають. 2. досить великий шум. Як вони поведуться на снігу ще пока не знаю, однак сильно себе не втішаю та великих надій на Преміорі не покладаю. нічого майже все пользуюсь Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T менее месяца |
купував в листопаді 23 року. Вибір стояв між нашим виробником і китаєм так як поїздки не дуже далекі, зупинився на цій. Уже встиг провірити в снігу, іде добре, гребе. В каші теж не погано, машину тримає не зносить. От на льоду трохи гірше, але цеж не шиповка. Резина мяка, не знаю на скільки буде довго ходити, на сухому асфальті шумна. Балансувалась без проблем Свіжа гума 23 року, доступна ціна, мяка, хороший протектор На сухій дорозі шумить Сергій : пользуюсь Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T несколько месяцев |
Показано 3 из 47 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T
Цены на Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T |
---|---|---|---|---|
Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 92T | от 1 676 грн. | 31 предложение | ||
Premiorri ViaMaggiore 205/60 R16 96H | от 2 142 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →