Набор инструментов PROXXON 23020
PROXXON 23020 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PROXXON.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить PROXXON 23020
Все цены 7 →Профессиональный набор инструмента на 1/2“ и 1/4“, 27шт. PROXXON (код 2302 | 3 117 грн. |
Професійний набір інструменту на 1/2 " і 1/4", Proxxon ( 23020) 23020 | 3 117 грн. |
Набір автомобіліста з трещітками на 1/4" і на 1/2" Proxxon 23020 | 3 117 грн. |
Набір автомобіліста з трещітками на 1/4 "і на 1/2" Proxxon 23020 | 3 117 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 765 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 770 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 775 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →