Настольная лампа Remax LED FAN (RT-E601)
Фото 10 |
Remax LED FAN |
|
Встроенный вентилятор.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Remax 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Remax.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Remax LED FAN
Настільна лампа Remax RT-E601 1200 мАг світлодіодна акумуляторна LED для п | 679 грн. |
Лампа Настільна Remax RT-E601 1200 мАг 4W може працювати в 3 режимах на 1 | 874 грн. |
Настільна світлодіодна лампа акумуляторна з годинником led REMAX RT-E601 L | 749 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →