Ковш Risoli Fusion 00095FA/20TP
Risoli Fusion 00095FA/20TP 1.5 л2 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Risoli 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Risoli.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Risoli Fusion 00095FA/20TP
Ківш із кришкою Risoli Fusion steel, з металевою ручкою, 20 см, 2 л (00095 | 3 305 грн. |
Ківш Risoli Fusion 20 см 2 л (00095FA-20TP) | 3 168 грн. |
Ковш Risoli Fusion 20 см 2 л (00095FA-20TP) | 3 168 грн. |
Ківш з ручкою з нержавіючої сталі і скляною кришкою, діам. 20 см Fusion St | 2 460 грн. |
Модификации Risoli Fusion 00095FA/20TP
Цены на Risoli Fusion 00095FA/20TP |
---|---|---|---|---|
Risoli Fusion 00095FA/16TP | от 2 214 грн. | 13 предложений | ||
Risoli Fusion 00095FA/20TP | от 2 460 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →