Моторное масло Shell Helix HX8 5W-40 55 л (550051528)
Видео 11 |
Shell Helix HX8 5W-40 55L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Shell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Shell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Якісна синтетика по доступній ціні, якщо коротко так можу описати цю моторну оливу. Шелл рекомендую міняти її на 7500 або 15000км в залежності від умов експлуатації. Я на ній в середньому проїзжаю десь 9-10 000км в змішанному циклі і поки питань нема. Головне купувати в нормальних магазинах що б не попасти на фальсифікат. Нажаль Шелл не виключення і підробок на нього теж багато, то ж будь те уважні коли купуєте але олива варта цих грошей. синтетика
є сертифікат відповідності по допускам що вказані на каністрі поки нема Андрій Слонов: пользуюсь Shell Helix HX8 5W-40 4L несколько месяцев |
Показано 1 из 3 отзывов
eще 2 отзыва
Видеообзоры
Модификации Shell Helix HX8 5W-40
Цены на Shell Helix HX8 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 5W-40 1 л | от 263 грн. | 20 предложений | ||
Shell Helix HX8 5W-40 4 л | от 1 002 грн. | 14 предложений | ||
Shell Helix HX8 5W-40 5 л | от 1 331 грн. | 14 предложений | ||
Shell Helix HX8 5W-40 55 л | от 11 761 грн. | 2 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →