Моторное масло Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л
Видео 2 |
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1L 1 л4 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Shell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Shell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л
Все цены 10 →Моторное масло Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 (1л.) 550040535 | 376 грн. |
Олива моторна Shell Helix HX8 SAE 5W-30, 1л (4102817161) (550052791) | 369 грн. |
Олива моторна синтетична SHELL Helix HX8 Synthetic 5W-30 1л (550040535) 55 | 320 грн. |
Олива моторна Shell Helix HX8 SAE 5W-30, 1л (4102817161) (550052791) | 369 грн. |
Моторное масло Shell Helix HX8 SN/CF 5W-30 (1л.) OM-4102817161 | 549 грн. |
eще 5 предложений
Знайомий порекомендував HX8 Synthetic 5W-30, тому я вирішив спробувати, тим паче необхідні допуски для моєї шкоди ця олива має. Перше враження позитивне, помітив що пуски на холодну після того як машина довго постоїть стали кращі. Таке враження що ця олива залишає кращу масляну плівку на поверхнях які труться. Короче я прям задоволений, не даремно вирішив спробувати, різниця з більш бюджетною оливою помітна. допуски VW
ціна/якість Шелл нема Денис Ясинко: пользуюсь Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 4L несколько месяцев |
Показано 1 из 3 отзывов
eще 2 отзыва
Видеообзоры
Модификации Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30
Цены на Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 1 л | от 320 грн. | 10 предложений | ||
Shell Helix HX8 Synthetic 5W-30 4 л | от 1 215 грн. | 11 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →