Точильный станок Vitals Professional ZKA8511s 104 мм / 85 Вт 230 В Подсветка (51863)
Фото 5 |
Vitals Professional ZKA8511s 104 мм / 85 Вт 230 В Подсветка |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vitals 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vitals.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vitals Professional ZKA8511s 104 мм / 85 Вт 230 В Подсветка
Все цены 7 →Станок для заточки цепей Vitals Professional Zka 8511s | 1 863 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s | 1 792 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s 51863 | 1 862 грн. |
Заточний верстат для ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s 51863 | 1 862 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s | 2 075 грн. |
Верстат для заточування ланцюгів Vitals Professional ZKA 8511s | 1 862 грн. |
Станок для зат. цепей элек. Vitals Prof ZKA8511s | 1 862 грн. |
Led-підсвітка та хороше виконання обмежувача глибини у порівнянні з іншими моделями Автоматичний затискач ланцюга та збірка (всередині перетиснутий провід до електродвигуна) PRO STALNIKOV: пользуюсь Vitals Professional ZKA8511s несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →
https://youtu.be/StG_at0PIhs?si=WV6Ab0k1aBhOj_iEВерстат хороший, але є декілька зауважень автоматичний затискач ланцюга, навіть при слабкому затиску, дуже згинає (відштовхує) затискну станину змінюючи при цьому кут заточування ланцюга.
Двигун не асинхронний (встановлений постійного струму як у шуруповерті).
Збірка (всередині затиснутий провід до електродвигуна)