Стабилизатор напряжения Volter Smart 7 7000 Вт
Видео 4Фото 2 |
Volter Smart 7 7000 Вт
Тип:инверторный
Мощность:активная 7000 Вт
Входное напряжение:110 – 330 В
Точность на выходе (±):0.5 %
Охлаждение:активное
Установка:настенный, напольный
Все характеристики
Купить Volter Smart 7 7000 Вт
Все цены 19 →Стабілізатор напруги Volter Smart-7 | 32 930 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Volter Smart 7 | 32 940 грн. |
Стабілізатор напруги Volter Smart-7 107918-133 | 34 940 грн. |
Стабилизатор напряжения Volter Smart-7 | 32 940 грн. |
Volter Volter Smart-7 | 32 940 грн. |
eще 14 предложений
30 ноября 2022, 15:23
Volter Smart 7 #
Доброго дня
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
На даний час відбувається коливання в 48-62 герц, не витримує електроніка та згорає.
Volter Smart 7, чи стабілізує частоту після видачі струму 3х фазним генератором?
Видеообзоры
Модификации Volter Smart 7
Цены на Volter Smart 7 |
---|---|---|---|---|
Volter Smart 4 4000 Вт | от 23 330 грн. | 21 предложение | ||
Volter Smart 5.5 5500 Вт | от 27 590 грн. | 18 предложений | ||
Volter Smart 7 7000 Вт | от 32 930 грн. | 21 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →