Укр|Eng|Рус
Ukraine
Catalog   /   Streaming & Blogging   /   Action Cameras   /   AirOn

Price

User reviews: action Cameras AirOn

Pros
AirOn ProCam 8
Хорошо снимает ночью, хоть и присутствует шум на видео. Не знаю насколько 1/4 разъем это плюс. Наверное плюс для тех кто хочет использовать ее в купе с селфи палкой. Очень шустрое меню. Неплохое качество микрофона. Емкий аккумулятор, хватает на 2.5-3 ч.
Cons
AirOn ProCam 7
Інколи буває таке що вставляєш камеру в бокс і десь чуть-чуть вона боксом можливо прижимається тобто прижимається сам корпус і відразу відео припиняється карти пам'яті не бачать і пише відформатуйте карту пам'яті після відформатування декілька раз це можливо треба робити і так буває дуже часто. Можливо це в мене такий збій але читав в інтернеті що це в багатьох таке. Я вже задумуюсь над тим щоб можливо її або продати або відправити в сервіс але я на передовій і не маю можливості ц more→им займатись поки. Коли включаєш стабілізацію начинається шим в нижньому екрані на відео це видно коли знімаєш і коли переглядаєш. Хотілося б більш "граючу" батарею. Дивлячись на те що проблема така з тим що вона інколи просто не хоче бачити флеш-карти і ця проблема не у флешці тому що пробували змінювати на інші на інші об'єми і проблема залишається то це проблема в камері і нею зараз практично не можу користуватися повноцінно тому не рекомендую до покупки!
AirOn ProCam 8
Стабилизация иногда рвет кадры, и телепортирует картинку. Случается при резком смещении камеры. Сенсорный экран часто мешает навигации, да и само меню не очень нравится.
Filters
In box
Weight
Colours
Release year
Catalog action cameras 2024 - new products, best sales, buy action Cameras.