Блок питания Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 650M (ACPB-AR65AEC.1M)
Фото 9 |
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 650M 2021 годAero |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Aerocool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 650M
Все цены 43 →Aerocool Aero Bronze 650M 650W (ACPB-AR65AEC.1M) ACPB-AR65AEC.1M | 2 899 грн. |
Блок живлення AeroCool Aero Bronze 650M Fully Modular (ACPB-AR65AEC.1M) 65 | 2 899 грн. |
Блок живлення AeroCool Aero Bronze 650M Fully Modular 650W (ACPB-AR65AEC.1 | 2 959 грн. |
Блок живлення Aerocool Aero Bronze 650M (ACPB-AR65AEC.1M) | 2 858 грн. |
Блок питания Aerocool Aero Bronze 650M (ACPB-AR65AEC.1M) | 2 858 грн. |
eще 20 предложений
28 июля 2023, 00:02
Яка реальна кількість роз'ємів CPU та PCI-E? #
Дивлюсь на фото, на якому показані роз'єми БП. У нижньому ряду бачу три роз'єми 8 пін. Ці роз'єми йдуть як на CPU, так і на відеокарту (PCI-E). Але їх лише три! Згідно опису, має бути два роз'єми для CPU. Але тоді на відеокарту залишається лише один роз'єм, хоча написано, що їх чотири. На фото взагалі немає чотирьох роз'ємів під PCI-E, їх тільки три. І це на все - і на процесор, і на відокарту. Або я щось не розумію?
Модификации Aerocool Aero Bronze Modular
Цены на Aerocool Aero Bronze Modular |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 650M | от 2 697 грн. | 46 предложений | ||
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 750M | от 3 296 грн. | 37 предложений | ||
Aerocool Aero Bronze Modular Aero Bronze 850M | от 3 721 грн. | 35 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →