Ковш Ardesto Gemini AR3615G
Фото 4 |
Ardesto Gemini AR3615G 0.9 л1.5 л |
|
Подходит для всех источников тепла, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ardesto.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ardesto Gemini AR3615G
Все цены 7 →Ardesto Gemini 1.5 л (AR3615G) Gemini1.5л(AR3615G) | 565 грн. |
Ardesto AR-3615-G | 682 грн. |
ARDESTO Ківш Gemini, скляна кришка, 1.5 л, нержавіюча сталь AR3615G | 646 грн. |
Ківш із скляною кришкою Ardesto Gemini AR-3615-G 16 см 1.5 л | 748 грн. |
Ківш із скляною кришкою Ardesto Gemini AR-3615-G 16 см 1.5 л | 759 грн. |
Ківш зі скляною кришкою Gemini 16 см 1.5 л Ardesto AR3615G | 659 грн. |
Ківш із скляною кришкою Ardesto Gemini AR-3615-G 16 см 1.5 л | 719 грн. |
Якісний недорогий ковшик, те що надо легкий, в комплекті йде кришка, ручка Гумова Як для невеликого ковшечка важкуватий. Ольга Олечка: пользуюсь Ardesto Gemini AR3609G несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Ardesto Gemini AR3615G
Цены на Ardesto Gemini AR3615G |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR3609G | от 435 грн. | 22 предложения | ||
Ardesto Gemini AR3615G | от 565 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →