Материнская плата Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Видео 13Фото 9 |
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
По направлению:геймерская
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel B660
BIOS:Ami
Слоты ОЗУ:DDR5 4 сл
Форм-фактор ОЗУ:DIMM
Тактовая частота ОЗУ:6000 МГц
Звук (каналов):7.1
Разъемы:HDMI, M.2
Доп. разъемы:DisplayPort
Разъем питания:24-контактный
Питание процессора:8+4-контактное
Все характеристики
Купить Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Все цены 59 →Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI (s1700, B660)Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaС нами 10 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 7 399 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B660M-Plus WiFi Socket 1700ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI поєднує всі основні елементи найновіших процесорів Intel з ігровими функціями і перевіреною н... ещеадійністю. Ця материнська плата, розроблена з використанням компонентів військового класу, модернізованого рішення щодо харчування та комплексної системи охолодження, забезпечує надійну та стабільну продуктивність для марафонських ігор. З естетичного погляду TUF GAMING B660M-PLUS WIFI має новий логотип TUF Gaming та прості геометричні елементи дизайну, що відображають надійність та стабільність, характерні для серії TUF Gaming. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 36 мес. от производителя Пожаловаться | 7 703 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B660M-Plus Wi-Fi | 7 719 грн. |
Материнська плата ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI s1700 B660 4xDDR5 M.2 HDМіцний. Стабільний. Надійний. ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI увібрала в себе всі найважливіші елементи новітніх процесорів... ещеIntel і поєднала їх з ігровими функціями та перевіреною часом довговічністю. Завдяки компонентам військового класу, модернізованій системі живлення та комплексній системі охолодження ця материнська плата забезпечує надійну та стабільну продуктивність для марафонських ігор. З естетичної точки зору, TUF GAMING B660M-PLUS WIFI має новий логотип TUF Gaming і включає в себе прості геометричні елементи дизайну, що відображають надійність і стабільність, які визначають серію TUF Gaming. Висока продуктивність Завдяки вдосконаленим системам живлення та комплексним системам охолодження для процесорів Intel Core 13-го та 12-го поколінь, а також підтримці більш швидкої пам'яті та накопичувачів, материнські плати TUF GAMING серії B660M стануть ідеальною основою для вашої наступної бойової системи з високою кількістю процесорів. DrMOS Вбудовані VRM оснащені 10+1 каскадами живлення DrMOS, які об'єднують MOSFET і драйвери з високим і низьким рівнем виведення в одному корпусі, забезпечуючи потужність і ефективність, яких вимагають процесори Intel Core 13-го і 12-го поколінь. Шестишаровий дизайн друкованої плати Кілька шарів друкованої плати оптимізують керування тепловідведення Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 7 900 грн. |
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI s1700 (90MB1AZ0-M1EAY0) | 7 900 грн. |
eще 20 предложений
Серия Asus TUF (The Ultimate Force)
от 16 575 грн.
память GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 8 pin
от 2 985 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
от 5 954 грн.
игровой, Midi Tower, ATX, без БП, лицевая панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторов
от 6 332 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульный, КПД 92 %, полупассивная СО, сертификат 80+ Gold, гарантия 10 лет
от 6 284 грн.
водяное охлаждение, на процессор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, толщина 25 мм, 2000 об/мин, с подсветкой, УФ свечение, крепление backplate
от 4 640 грн.
внешний, 1000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запись: 1000 МБ/с, чтение: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостойкий, водонепроницаемый, гарантия 3 года
от 41 284 грн.
память GDDR6, 24 ГБ, 20000 МГц, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, подсветка, 8 + 8 + 8 pin
от 4 635 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2
от 3 807 грн.
игровой, Midi Tower, ATX, без БП, лицевая панель: USB A 2 шт, подсветка вентиляторов, ≥ 4 вентилятора
от 7 652 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульный, КПД 92 %, полупассивная СО, сертификат 80+ Gold, гарантия 10 лет
от 2 997 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 3 шт, толщина 25 мм, 1900 об/мин, с подсветкой, УФ свечение, хаб в комплекте
от 25 869 грн.
память GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 8 pin
от 5 433 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 6 373 грн.
игровой, Midi Tower, ATX, без БП, лицевая панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторов
от 3 909 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, полупассивная СО, гарантия 6 лет
от 4 399 грн.
водяное охлаждение, на процессор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, толщина 25 мм, 2000 об/мин, с подсветкой, УФ свечение, крепление backplate
от 39 946 грн.
память GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, поддержка VR, подсветка, 16 pin, 285 Вт
от 9 002 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 783 грн.
игровой, Midi Tower, E-ATX, без БП, лицевая панель: USB A 2 шт, подсветка вентиляторов, ≥ 4 вентилятора
от 5 688 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульный, КПД 92 %, полупассивная СО, сертификат 80+ Gold, гарантия 10 лет
Видеообзоры
Распаковка ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI DDR5 (без комментариев)
14 января 2023307 просмотров
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI распаковка.
13 января 20233 485 просмотров
ASUS TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 Motherboard Unboxing and Overview
10 мая 2023901 просмотр
TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 ASUS - UNBOXING!!
12 января 2023489 просмотров
PC Build i9 12900K, Asus B660M Plus Wifi D4, MSI RTX 2060, Fury 3200Mhz DDR4, AK620, Crucial P5+ 1TB
6 марта 2023714 просмотра
¡La placa del pueblo definitiva! Asus Tuf Gaming B660M Plus Wifi - Review Español - #compragamertv
17 августа 202222 580 просмотров
i5 12600K | ASUS TUF B660M-PLUS WIFI D4 | 32GB| 500GB SSD #intel #i512600k #asus
22 декабря 2022252 просмотра
Macro view: Features of the Asus Tuf Gaming B660m Plus wifi D4 motherboard
13 февраля 20221 396 просмотров
12th Gen Asus TUF GAMING B660M PLUS D4 Dual PCIe 4 0 M 2 Slots with Flexible Heatsink Tech Land
20 февраля 20222 760 просмотров
ASUS TUF Gaming B660M-Plus WiFi D4 mATX Motherboard - Unboxing and Quick Overview
5 декабря 20227 531 просмотр
Unboxing Asus Tuf Gaming B660m Plus Wifi D4 motherboard, overview of features
13 февраля 20229 360 просмотров
ASUS TUF GAMING B660M PLUS D4 + i5-12400F | L300 Code PC Build
16 апреля 202215 544 просмотра
ASUS TUF Gaming B660 M-PLUS Wifi Intel 12th Generation CPU´s
16 марта 202231 155 просмотров
Як вибрати корпус
Модификации Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI
Цены на Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B660M-PLUS D4 | от 5 920 грн. | 17 предложений | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI D4 | от 6 109 грн. | 53 предложения | ||
Asus TUF GAMING B660M-PLUS WIFI | от 7 396 грн. | 60 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 6 109 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5333 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2
от 7 301 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 13 177 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без подсветки
от 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA 3, CrossFire, охлаждение M.2, подходит для майнинга
от 3 408 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охлаждение M.2
от 7 930 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки
от 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, Wi-Fi, охлаждение M.2, без подсветки
от 6 437 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбит/с, CrossFire, охлаждение M.2, без подсветки