Держатель / подставка BASEUS Literary Youth Desktop Bracket
Фото 28 |
BASEUS Literary Youth Desktop Bracket |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели BASEUS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить BASEUS Literary Youth Desktop Bracket
Все цены 6 →Baseus Literary Youth Desktop Holder Silver (SUWY-0S) | 409 грн. |
Baseus Literary Youth Desktop Bracket Silver (SUWY-0S) LiteraryYouthDeskto | 349 грн. |
Baseus Підставка Literary Youth Desktop Bracket Silver (SUWY-0S) 30533 | 349 грн. |
Baseus Literary Youth Desktop Bracket Silver (SUWY-A0S) 319540012 | 399 грн. |
Baseus Тримач Literary Youth Desktop Bracket Black Black (SUWY-A01) 000000 | 299 грн. |
Baseus Literary Youth Desktop Bracket Black (SUWY-01) SUWY-01 | 299 грн. |
Підходить до телефонів з різною діагоналлю, виробник пише до 10 дюймів для планшетів підійди перевіряв на iPad (9.7 дюймів), підставка виконана з металу стоїть дуже надійно також є можливість регулювати кут нахилу, та підіймати вище нижче, знизу 4 -ри гумові ніжки, підставка тримається надійно, є гумовий тримач для кабелю, підставкою задоволений Якість підставки
Тримач для кабелю Можливість регулювати нахил тримача Не виявив |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →