Набор посуды Benson BN-333
Фото 2 |
Benson BN-333 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-333
Все цены 6 →Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-333 8 предметів | 4 039 грн. |
Набір посуду Benson Elite BN-333 8 предметів з кришками + мармурове покрит | 3 445 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-333 з 8 предметів | 5 077 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-333 з 8 предметів (Бенсон) | 5 077 грн. |
Набір каструль Benson BN-333 із антипригарним гранітним покриттям (2.5/4.5 | 3 699 грн. |
Набір каструль Benson BN-333 із антипригарним гранітним покриттям (2.5/4.5 | 3 350 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →