Набор посуды Benson BN-346
Фото 3 |
Benson BN-346 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-346
Все цены 6 →Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-346 7 предметів | 3 451 грн. |
Набір посуду Benson 7 предметів з мармуровим покриттям зі сковородкою (BN- | 3 100 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-346 7пр | 3 762 грн. |
Набір каструль з кришками Benson з мармуровим покриттям на 7 предметів BN- | 3 760 грн. |
Набір каструль і сковорода з антипригарним мармуровим покриттям на 7 предм | 4 331 грн. |
Набір каструль Benson BN-346 з мармуровим покриттям на 7 предметів | 4 331 грн. |
Комплектация:
- Сковорода 24 см
- Кастрюля с крышкой 2.5 л
- Кастрюля с крышкой 4.5 л
- Кастрюля с крышкой 6.8 л
РекомендуемСравнить в таблице →