Набор посуды Benson BN-347
Фото 3 |
Benson BN-347 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-347
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-347 7 предметів | 3 082 грн. |
Набір каструль Benson BN-347 7 предметів з мармуровим покриттям і міцними | 2 999 грн. |
Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-347 7 предметів Синій | 2 765 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-347 7 предметів, Блакитний. | 2 885 грн. |
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-347 7 предметів, блакитний. | 3 100 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →