Летняя шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W 205/60 R17 97 W 205/60 R17 97 W RunFlat |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W
Все цены 20 →Шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W XL * | 5 512 грн. |
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W XL * | 5 872 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 205/60 R17 97W XL * (8027072585) | 12 190 грн. |
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W XL * | 5 737 грн. |
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W XL | 6 383 грн. |
eще 15 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W
Цены на Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W | от 5 512 грн. | 20 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R17 97W Run Flat | от 5 791 грн. | 1 предложение |
Рекомендуем
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші