Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat 225/40 R19 93 W 225/40 R19 93 W Mercedes-Benz 225/40 R19 93 Y 225/40 R19 93 Y RunFlat 225/40 R19 93 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat | 11 495 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y XL ROF 105907 | 11 490 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 225/40 R19 93Y RFT FR XL | 9 978 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y XL Run Flat 9829 | 9 548 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y XL Run Flat | 10 210 грн. |
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93W | от 9 744 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93W Mercedes-Benz | от 8 385 грн. | 3 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y | от 5 120 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat | от 9 548 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/40 R19 93Y Run Flat BMW/Mini | от 10 131 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші