Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat
Все цены 6 →Bridgestone TURANZA T005 225/50 R17 98Y XL RFT (8020873938) | 13 370 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat | 7 530 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 225/50 R17 98Y ROF XL | 7 816 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y XL Run Flat 9821 | 6 696 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y XL Run Flat | 7 273 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 225/50 R17 98Y XL RFT (8074591966) | 13 370 грн. |
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y | от 4 848 грн. | 23 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Audi | от 5 911 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Mercedes-Benz | от 4 849 грн. | 15 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Run Flat | от 6 943 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 94Y Run Flat Mercedes-Benz | от 6 569 грн. | 1 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98W | от 4 764 грн. | 31 предложение | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y | от 6 494 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y BMW/Mini | от 6 645 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat | от 6 696 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/50 R17 98Y Run Flat BMW/Mini | от 7 312 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші