Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V
Все цены 6 →Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | 4 774 грн. |
Bridgestone Turanza T005 (225/60 R17 99V) | 5 745 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V 93104 | 4 877 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | 10 829 грн. |
Шини Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | 8 985 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | 4 840 грн. |
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | от 4 774 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y | от 5 295 грн. | 20 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y Audi | от 3 986 грн. | 20 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші